Prelegenci konferencji Android CrackDot

Zajrzyj do naszej bazy prelegentów konferencyjnych Android CrackDot i dowiedz się, czego można się spodziewać podczas tego wydarzenia.

  1. Amadeusz Dąbrowski - Jest oddanym programistą Androida. Uwielbia pracować na Androidzie i spędza dużo czasu na testowaniu i debugowaniu go, uwielbia tworzyć niesamowite rzeczy. Zbudował najpotężniejszą i najbardziej zaawansowaną firmę programistyczną w Polsce. Uwielbia pracować nad aplikacjami i grami na dużą skalę z kilkoma funkcjami zaprojektowanymi tak, aby zapewnić wspaniałe wrażenia użytkownika.
  2. Katarzyna Sobczak - Projektantka stron internetowych i aplikacji mobilnych. Uwielbia wyzwania związane z projektowaniem aplikacji internetowych i mobilnych. Uwielbia poznawać nowe technologie i algorytmy oraz rozumieć, co sprawia, że działają. Lubi być kreatywna i próbować nowych rzeczy. Jest zapaloną czytelniczką science fiction i fantasy, miłośnikiem historii, polityki i wszechświata.
  3. Grzegorz Wojciechowski - Wykładowca informatyki i programowania w języku Java na Wydziale Nauki Uniwersytetu Warszawskiego. W tej prezentacji omówię aktualny stan informatyki i rozwoju programów w Javie. Mimo to, wciąż istnieją pewne ograniczenia w Javie, które sprawiają, że tworzenie programów przy użyciu tego języka jest powolny i kosztowny. Ta prezentacja skupi się na tym, jak rozwiązać te problemy i uczynić z niej szybki język dla programistów.
  4. Tobiasz Woźniak - Frontendowy programista i frontendowy web developer. Pasjonuje się technologiami webowymi. Pracował dla kilku najpopularniejszych firm na świecie, od Google, przez Apple, po Amazon. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Specjalizuje się w technologiach webowych, głównie JavaScript.